Hakkımızda


1976 yılında iki arkadaş tarafından bir aile şirketi olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 alanında pik döküm imalatı yapmak amacıyla kurulan fabrikamız 1991 yılında Katı yakıtlı soba imalatına başlamıştır. 120 deneyimli personeli ve sürekli kendini geliştiren, yarının teknolojisini kullanarak en iyi sonuca ulaşmayı hedefleyen AR-GE bölümüyle, verimlilik, tasarruf ve konfor anlayışlarını kendisine ilke edinmektedir.

Yakın bir zamanda 2.jenerasyonun görev aldığı şirket emin adımlarla büyümesini sürdürerek yıllık 80.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bugün Döküm, Emaye, Soba imalatı olmak üzere 3 ayrı bölümde hizmet vermektedir. Türkiye'nin her ilinde, bayii ve servis noktaları ile müşteri memnuniyeti hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

14'ten fazla ülkeye ihracat yapan Bekaş, birbirinden farklı model ve ihtiyaca uygun çevre dostu ürünlerinde sertifikalı saclar kullanmaktadır.

Bu sene 26.yılını kutlayan Bekaş ürün çeşitliliği ve kalitesiyle artık Türkiye'nin değil "Dünyanın Soba Markası" olma yolundadır.

  • Gelişen teknoloji doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşterilerimizin, beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi çözümleri sağlamak şirketimizin politikasıdır.

  • Firmamızda, tüm üretim aşamasındaki faaliyetler titizlikle kontrol altında tutularak, bitmiş ürün kalitesinin en üst seviyede olması sağlanmıştır.

  • Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle kurduğumuz iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gelişen teknolojiye uygun yeni ürün tasarımları yaparak bu iletişimin devamını sağlamaktır.

dokumhane 3
döküm ocağı
dökümhane 2
DSC01322
DSC01327
DSC01359
DSCN0189
IMAG0516
IMAG0672